ZESPÓŁ SZKÓŁ W DZIAŁOSZYCACH

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM


V WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY W DZIAŁOSZYCACH - GIMNAZJUM

 

      Dnia 2 kwietnia 2014r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Działoszycach odbył się tradycyjny już V Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Działoszycach.  W tym roku w zawodach wzięły udział Gimnazja nr 1 i nr 2 w Pińczowie, Gimnazjum w Michałowie, Gimnazjum w Węchadłowie no i oczywiście drużyna gospodarzy czyli reprezentanci Gimnazjum w Działoszycach. W turnieju drużyny grały systemem każdy z każdym, a zwycięzcą jest ta drużyna, która zdobywa najwięcej punktów. Nasi chłopcy pewnie pokonali reprezentantów Gimnazjum w Węchadłowie i Michałowie oraz zwyciężyli z drużyną Gimnazjum nr 1 w Pińczowie, a w ostatnim meczu zremisowali z reprezentacją Gimnazjum nr 2, zdobywając 10 punktów oraz I miejsce w turnieju. Nasze Gimnazjum reprezentowali: Konrad Kasprzyk, Marek Jędrychowski, Kasjan Skóra, Bartłomiej Nowak, Brajan Olesiński, Marcel Nowak, Marcin Sikorski, Bożydar Nowak, Piotr Leżuch.

             Na miejscu drugim uplasowała się drużyna Gimnazjum nr 1 w Pińczowie, a miejsce trzecie zajęli reprezentanci Gimnazjum w Michałowie. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został reprezentant Gimnazjum w Działoszycach- Marcel Nowak. 

                        

             Pamiątkowe puchary i dyplomy dla uczestników turnieju wręczył Pan Zdzisław Leks Burmistrz Miasta i Gminy  Działoszyce, który wspiera organizację Wiosennego Turnieju od momentu jego powołania. Gratulacje za odniesione sukcesy, ale również za wolę walki i grę fair play wszystkim drużynom złożyła gospodarz obiektu Pani Marta Nowak- Dyrektor Zespołu Szkół w Działoszycach.

 

<< powrót

KALENDARIUMARCHIWUM


ROK SZKOLNY:


 2013/2014


 2014/2015LICZNIK ODWIEDZIN

Copyright TS © 2013
Wszelkie prawa zastrzeżone