ZESPÓŁ SZKÓŁ W DZIAŁOSZYCACH

SZKOŁA PODSTAWOWA I GIMNAZJUM


V Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Działoszycach- Szkoła Podstawowa

 

               Dnia 3 kwietnia 2014r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Działoszycach odbył się V Wiosenny Turniej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy w Działoszycach dla uczniów szkół podstawowych.  W zawodach wzięło udział 6 drużyn z powiatu pińczowskiego i kazimierskiego. W Działoszycach gościły reprezentacje Szkoły Podstawowej w Stępocicach, Skalbmierza, Michałowa, Cudzynowic oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Kazimierzy Wielkiej. Drużyny rywalizowały w dwóch grupach, a następnie zgodnie z zajętym miejscem uczestniczyły w meczu o pierwsze, trzecie  i piąte miejsce.


Wszystkie drużyny dzielnie i z dużym zaangażowaniem walczyły o jak najlepsze wyniki, ale najlepsi okazali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Michałowie, którzy w finale pokonali reprezentację Szkoły Podstawowej nr 3 w Kazimierzy Wielkiej. Zacięta rywalizacja z reprezentacją Szkoły Podstawowej w Skalbmierzu toczyła się o trzecie miejsce, w którymdopiero rzuty karne zdecydowały o wygranej i zajęciu trzeciego miejsca przez uczniów Szkoły Podstawowej w Działoszycach. Działoszycką Szkołę Podstawową reprezentowali: Mateusz Nowak, Patryk Szaleniec, Daniel Domagała, Kamil Marzęcki, Piotr Sutor, Szymon Wilk, Bartosz Czekalski oraz  Wiktor Biały i Norbert Karbownik, którzy pomimo tego, iż są dopiero  uczniami klasy 3 szkoły podstawowej już wywalczyli sobie miejsce w reprezentacji szkoły. Z chłopcami na co dzień pracuje nauczyciel wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Działoszycach Pan Jacek Pasternak. Najlepszym zawodnikiem turnieju uznany został reprezentant Szkoły Podstawowej w Michałowie – Łukasz Paluch.

                     

Puchary i dyplomy dla uczestników turnieju ufundował Pan Zdzisław Leks Burmistrz MiG Działoszyce, który wspiera na każdym polu organizatorów i uczestników Wiosennego Turnieju od momentu jego powołania. Puchary i pamiątkowe dyplomy wraz z gratulacjami za odniesione sukcesy, ale również za wolę walki i grę fair play wszystkim drużynom złożyła gospodarz obiektu Pani Marta Nowak- Dyrektor Zespołu Szkół w Działoszycach. 

<< powrót

KALENDARIUMARCHIWUM


ROK SZKOLNY:


 2013/2014


 2014/2015LICZNIK ODWIEDZIN

Copyright TS © 2013
Wszelkie prawa zastrzeżone